Ťažné zariadenia Steinhof

Ťažné zariadenia značky STEINHOF – jedného z najväčších výrobcov ťažných zariadení na trhu strednej Európy sú už dostupné aj pre slovenských vodičov. Naša firma Agrosen s.r.o. sa stala výhradným zástupcom tejto značky pre slovenský trh ťažných zariadení.

Steinhof je synonymum pre mimoriadnu kvalitu, odolnosť a užívateľský komfort, rýchlosť a bezpečnosť pri používaní.

Spustili sme pre Vás e-shop, v ktorom si môžete kúpiť ťažné zariadenie Steinhof, ale tiež strešné boxy, strešné koše, nosiče bicyklov renomovaných značiek.

Z pohľadu užívateľa je každý hák rovnaký. Rozdiely vie rozoznať až skúsený mechanik. Žiadne univerzálne ťažné zariadenie neexistuje. STEINHOF vyrába svoje zariadenia vždy špecificky určené pre daný typ a podvozok vozidla, a to len v súlade s odporúčaniami samotného výrobcu vozidla.

STEINHOF rozlišuje 2 typy ťažných zariadení:

  • odnímateľné ťažné zariadenia, kedy sa hák spolu s guľou bezpečnostným systémom pripája/odpája od mechanizmu, ktorý je na vozidle pripevnený
  • automatické odnímateľné ťažné zariadenia sú skryté pod nárazníkom a vyklápacím mechanizmom sú k dispozícii, kedy je to potrebné, a to v mechanickom a automatickom prevedení. Takýto systém nenarúša vizuálny charakter vozidla.

Zariadenia prechádzajú náročnými skúškami kvality a odolnosti v laboratóriách výrobcu. Pevnosť každého ťažného zariadenia je testovaná 2 miliónmi cyklov pod záťažou. Takýto test trvá asi 40minút. Samotné testovanie spĺňa náročnú reguláciu No. 55 UN/ECE, ktorej výsledkom je kvalitatívny certifikát E20 a e20 od Automobilového Priemyselného Inštitútu vo Varšave a e4 certifikát od RDW Certifikačného Inštitútu v Holandsku.

Fotogaléria ťažných zariadení Steinhof