Snehové reťaze König

Spoločnosť König bola založená roku 1966 v talianskej provincii Lecco a jej značka dnes predstavuje popredného výrobcu bezpečnejších, ľahšie použiteľných a lepšie navrhnutých snehových reťazí pre všetkých, ktorí v zimnom období sadajú za volant.

Snehové reťaze vyberajte podľa vozidla a rozmeru pneumatík (nie len podľa rozmeru pneumatík), pretože Vaše vozidlo môže mať obmedzenie použitia snehových reťazí podľa veľkosti očka reťaze (12mm, 10mm, 9mm, 7mm) kvôli voľnému priestoru medzi pneumatikou a podvozkovými časťami. Nemôžete použiť snehové reťaze so 16 mm očkami pre vozidlo s obmedzeným priestorom v podbehu, pretože môžete poškodiť podvozok vozidla alebo reťaz! Použitie iných reťazí ako odporučených podľa auta a rozmeru pneumatík je vylúčené zo záruky. Podrobnosti nájdete v knižke od auta v časti snehové reťaze.

Veľa nových vozidiel má malý priestor medzi pneumatikou a podvozkovými časťami, čo si vyžaduje použitie snehových reťazí s redukovanou výškou, teda 7mm očkami THULE König K-Sim, alebo snehové reťaze s vonkajšou montážou THULE König K-SUMMIT, ktoré nezasahujú do vnútornej strany pneumatiky.

Konfigurátor snehových reťazí König