Snehové reťaze pewag

pewag využíva niekoľko storočnú skúsenosť výroby reťazí a ich komponentov. Od prvých zmienok o výrobe reťazí v kováčskej dielni v Brückle roku 1479 sa spoločnosť pewag vypracovala vo svetovo najväčšieho výrobcu reťazí. Dnes svoj úspech zakladá na kvalitných produktoch a najmodernejšej technológii.

Firma pewag sa zaoberá výrobou snehových reťazí, reťazí pre lesnícke hospodárstvo, bremenových a dopravníkových reťazí, Do-it-yourself výrobkov, inžinierstva, viazacích prostriedkov a kotevných prostriedkov tak ako ochranných reťazí. Moderné závody v Európe umožňujú paletu vysoko kvalitných produktov.

Firma pewag ponúka pre každú pneumatiku automobilu a všetky veľkosti pneumatík správny produkt.

pewag reťaze zaručujú pri všetkých poveternostných podmienkach vysokú mieru bezpečnosti a komfortu a tiež Vašu bezpečnú cestu. Kvôli lepšej priľnavosti na snehu a ľade sa zvyšuje trakcia a skracujú brzdové dráhy.

Snehové reťaze sa dajú používať aj v blate, štrku a piesku: Tiež v neschodnom teréne dôveruje armáda a záchranné oddiely osvedčenej kvalite snehových reťazí firmy pewag.

Koľko snehových reťazí potrebujem?

Snehové reťaze pewag sa predávajú po pároch (2ks v balení). Reťaze sa montujú vždy na ľavú a pravú stranu automobilu. Dve snehové reťaze (1 pár) spravidla postačia tiež pri vozidlách s pohonom 4×4 pre dostatočne dobrú priľnavosť.

Katalóg snehových reťazí pewag

Prelistujte si katalóg snehových reťazí pewag

Konfigurátor snehových reťazí pewag